Sari la conținut
MOTRA
1 / 15
Rulată Profesionist (dealer) Dealer verificat

Volkswagen Scirocco1.4 TSI

2009 · 214.568 km · Benzină · Manuală

Otopeni, Ilfov

5.499 €

≈ 29.347 lei la cursul BNR de azi (5,3368 lei/€)

Rată de la ~93 €/lună · orientativ

Publicat acum 15 zile · 113 vizualizări

An2009
Kilometraj214.568 km
CombustibilBenzină
CutieManuală
Putere122 CP
Capacitate1.390 cm³
CaroserieCoupe
Publicitate pe MOTRAMOTRA recomandă Spațiul acesta poate fi al tău Ajunge la cumpărători de mașini din toată țara. Oferte de lansare pentru firme auto. Cere ofertă

Cât ar fi rata pe lună

Rată estimată 93 €/lună Finanțat: € · dobândă 9,9%/an Total plătit: €

Orientativ. Dobândă fixă de 9,9% pe an, fără comisioane și asigurări. Oferta reală o dă banca sau firma de leasing.

Detalii tehnice

Marcă
Volkswagen
Model
Scirocco
Versiune
1.4 TSI
An fabricație
2009
Kilometraj
214.568 km
Combustibil
Benzină
Capacitate cilindrică
1.390 cm³
Putere
122 CP
Cutie de viteze
Manuală
Caroserie
Coupe
Culoare
Albastru

Istoric și stare

Stare
Rulată
Stare tehnică
Fără avarii declarate
Înmatriculat în România
Nu

Descriere

VOLKSWAGEN SCIROCCO

***

Motor 1.4 Benzina 122Cp

***

Atentie !! Se Ofera un Set Suplimentar de Roti de Iarna , Jante + Cauciucuri de Iarna

***

Cutie de Viteze 6 Trepte

Tapiterie Semi-Piele

Scaune Incalzite

Navigatie Mare Color 3D

Magazie de CD-uri

Telefon Bluetooth

Mufa Auxiliar

Slot Card Memorie

Scaune Sport

Plafon Negru la Interior

Senzori de Parcare

Senzori de Ploaie

Senzori de Presiune Roti

Senzori de Lumini cu Functia AUTO

Day Light

Volan Din Piele Sport

Pachet Nichel la Interior

Speed Info Limit

Oglinzi Electrice Incalzite si Heliomate

Spalatoare la Faruri

Voice Control - Comenzi Vocale

Asistenta de Urcare / Coborare in Panta

Asistenta la Pornire

Controlul Dinamic al Stabilitatii DSC

Aer Conditionat - Dublu Climatronic

Geamuri Electrice

Jante din Aliaj Originale

Pedalier Nichelat Sport

Cotiera Centrala

Computer de Bord

Torpedou cu Racire

Proiectoare de Ceata

Geamuri Negre

***

Pentru Mai multe detalii sunati : 0770354782

***

Posibilitate Cumparare in Leasing / Credit Auto / Rate pentru Persoane Fizice si Persoane Juridice si FARA AVANS

***

Buy-Back … Acceptam si masina dvs veche la Schimb ca avans + Diferenta

***

- Posibilitate de Transport a Autoturismului in orașul de domiciliu al clientului !

Alte mașini de la Folly Auto

Toate →
Dacia Logan 2021 15

Dacia Logan

2021 · 159.586 km · Benzină · Manuală

8.000 €
Audi A5 2010 15

Audi A5 Coupe Diesel Cutie Automata Piele Navigatie Xenon Led

2010 · 300.000 km · Diesel · Automată

6.500 €
BMW X6 2013 15

BMW X6 M 3.0 Diesel 381Cp

2013 · 300.000 km · Diesel · Automată

13.999 €
Mercedes-Benz Vito 2015 15

Mercedes-Benz Vito

2015 · 300.000 km · Diesel · Automată

17.999 €
Peugeot 508 2021 15

Peugeot 508 TVA DEDUCTIBIL An 2021

2021 · 138.853 km · Diesel · Automată

16.999 €
BMW X5 2014 15

BMW X5 F15 3.0 Diesel 258Cp TVA DEDUCTIBIL

2014 · 219.863 km · Diesel · Automată

17.999 €
BMW Seria 7 2021 15

BMW Seria 7

2021 · 254.346 km · Hibrid · Automată

39.000 €
Nissan Qashqai 2011 15

Nissan Qashqai Tekna 2.0 Diesel Piele Panoramic Navigatie

2011 · 239.087 km · Diesel · Manuală

6.999 €
5.499 € ~93 €/lună

Alegi ce categorii permiți. Le poți schimba oricând.

Fără ele site-ul nu funcționează: sesiunea și contul tău, protecția formularelor, coșul, alegerea aspectului și chiar această alegere despre cookie-uri. Nu se pot opri.

Mereu active

Ținem minte ce cauți și ce anunțuri ai văzut, ca să-ți arătăm pe prima pagină mașini potrivite. Datele stau în browserul tău și, dacă ai cont, în contul tău. Fără acord, prima pagină arată la fel pentru toți.

Ne ajută să numărăm vizitatorii unici: browserul tău ține un număr aleator (motra_vid), fără nume, cont sau IP, ca să nu te numărăm de două ori. Nu folosim servicii de statistici ale altor firme; dacă vom folosi, le trecem în Politica de cookies și pornesc doar cu acordul tău.

Ar servi la măsurarea campaniilor de reclamă (de exemplu Google Ads sau Meta) și la reclame potrivite pentru tine. Acum nu folosim niciun astfel de serviciu; pornesc doar cu acordul tău.

Detalii: Politica de cookies · Politica de confidențialitate