Sari la conținut
MOTRA
1 / 15
Rulată Profesionist (dealer) Dealer verificat

Nissan Qashqai1.6 DCI TEKNA

2015 · 267.521 km · Diesel · Manuală

Otopeni, Ilfov

9.999 €

≈ 53.363 lei la cursul BNR de azi (5,3368 lei/€)

Rată de la ~170 €/lună · orientativ

Publicat acum 15 zile · 123 vizualizări

An2015
Kilometraj267.521 km
CombustibilDiesel
CutieManuală
Putere130 CP
Capacitate1.598 cm³
CaroserieSUV
TracțiuneFață
Locuri5
logo1.roMOTRA recomandă Site web și branding pentru parcuri auto Site, siglă și identitate vizuală care vând — făcute pentru dealeri. Vezi oferta

Cât ar fi rata pe lună

Rată estimată 170 €/lună Finanțat: € · dobândă 9,9%/an Total plătit: €

Orientativ. Dobândă fixă de 9,9% pe an, fără comisioane și asigurări. Oferta reală o dă banca sau firma de leasing.

Publicitate pe MOTRAMOTRA recomandă Spațiul acesta poate fi al tău Ajunge la cumpărători de mașini din toată țara. Oferte de lansare pentru firme auto. Cere ofertă

Detalii tehnice

Marcă
Nissan
Model
Qashqai
Versiune
1.6 DCI TEKNA
An fabricație
2015
Kilometraj
267.521 km
Combustibil
Diesel
Capacitate cilindrică
1.598 cm³
Putere
130 CP
Cutie de viteze
Manuală
Tracțiune
Față
Caroserie
SUV
Culoare
Maro

Istoric și stare

Stare
Rulată
Stare tehnică
Fără avarii declarate
Înmatriculat în România
Nu

Descriere

POSIBILITATE CUMPARARE IN RATE / CREDIT AUTO / LEASING PENTRU PERSOANE FIZICE SI PERSOANE JURIDICE !!! si FARA AVANS

***

NISSAN QASHQAI TEKNA

***

Motor 1.6 Diesel 130Cp , Euro 6

Cutie de Viteze 6 Trepte

Trapa Panoramic din Sticla

Tapiterie Piele Perforata Nappa

Faruri Bi-Xenon Led Adaptive

Scaune Incalzite

Scaune cu Reglaj Electric

Key Less Entrey - Deschiderea masinii pe amprenta cu cheia in buzunar

Key Less Go - Pornirea masinii pe buton cu cheia in buzunar

Camera Video 360 Fata / Spate / Laterale

Navigatie Mare Color 3D cu TouchScreen

Harti Romania + Europa

Telefon Bluetooth

Senzori de Parcare Fata / Spate cu Afisaj

Drive Mode - Normal / Sport

Senzori de Ploaie

Senzori de Presiune Roti

Senzori de Lumini cu Functia AUTO

Volan din Piele + Comenzi

Day Light LED

Sistem Avansat de Asistenta la Franare

Change Lane - Avertizare la Schimbarea Benzii de Circulatie

Lane Assist. - Pastreaza Singura Banda de Mers

Blind Spot - Avertizare in Oglinzi Unghiu Mort

Distronic Plus - Pilot Automat cu Franare si Accelerare Independenta

Pre Safe - Franare in caz de Accident

Traffic Sign

Parking Aids - Ajutor la Parcare

Speed Info Limit

Oglinzi Pliabile Electric

Oglinzi Electrice Incalzite si Heliomate

Proiectoare de Ceata

Voice Control - Comenzi Vocale

Asistenta de Urcare / Coborare in Panta

Asistenta la Pornire

Controlul Dinamic al Stabilitatii DSC

Dublu Climatronic

Geamuri Electrice Fata / Spate

Jante din Aliaj Originale pe 19 inch

Oglinda Interior Electrica Anti-Orbire

Pachet Lumini Abientale

Coming Home

Follow Home

Computer de Bord

Torpedou cu Racire

Eco Mod pentru reducerea consumului de combustibil

Pachet Nichel la Exterior

Bare Plafon Nichel

Geamuri Negre Originale din Fabrica

Servo-Tronic
***

Pentru Mai multe detalii sunati : 0770354782
***
Posibilitate Cumparare in Leasing / Credit Auto / Rate pentru Persoane Fizice si Persoane Juridice si FARA AVANS
***
Acceptam si masina dvs veche la Schimb ca avans + Diferenta Buy-Back
***
- Posibilitatea de Transport a Autoturismului la domiciliu al clientului !
***

Alte mașini de la Folly Auto

Toate →
Dacia Logan 2021 15

Dacia Logan

2021 · 159.586 km · Benzină · Manuală

8.000 €
Audi A5 2010 15

Audi A5 Coupe Diesel Cutie Automata Piele Navigatie Xenon Led

2010 · 300.000 km · Diesel · Automată

6.500 €
BMW X6 2013 15

BMW X6 M 3.0 Diesel 381Cp

2013 · 300.000 km · Diesel · Automată

13.999 €
Mercedes-Benz Vito 2015 15

Mercedes-Benz Vito

2015 · 300.000 km · Diesel · Automată

17.999 €
Peugeot 508 2021 15

Peugeot 508 TVA DEDUCTIBIL An 2021

2021 · 138.853 km · Diesel · Automată

16.999 €
BMW X5 2014 15

BMW X5 F15 3.0 Diesel 258Cp TVA DEDUCTIBIL

2014 · 219.863 km · Diesel · Automată

17.999 €
BMW Seria 7 2021 15

BMW Seria 7

2021 · 254.346 km · Hibrid · Automată

39.000 €
Nissan Qashqai 2011 15

Nissan Qashqai Tekna 2.0 Diesel Piele Panoramic Navigatie

2011 · 239.087 km · Diesel · Manuală

6.999 €

Mașini similare

Opel Crossland 2017 10

Opel Crossland X

2017 · 197.450 km · Diesel · Manuală

8.350 €
Dacia Duster 2018 10

Dacia Duster

2018 · 191.000 km · Diesel · Manuală

9.500 €
9.999 € ~170 €/lună

Alegi ce categorii permiți. Le poți schimba oricând.

Fără ele site-ul nu funcționează: sesiunea și contul tău, protecția formularelor, coșul, alegerea aspectului și chiar această alegere despre cookie-uri. Nu se pot opri.

Mereu active

Ținem minte ce cauți și ce anunțuri ai văzut, ca să-ți arătăm pe prima pagină mașini potrivite. Datele stau în browserul tău și, dacă ai cont, în contul tău. Fără acord, prima pagină arată la fel pentru toți.

Ne ajută să numărăm vizitatorii unici: browserul tău ține un număr aleator (motra_vid), fără nume, cont sau IP, ca să nu te numărăm de două ori. Nu folosim servicii de statistici ale altor firme; dacă vom folosi, le trecem în Politica de cookies și pornesc doar cu acordul tău.

Ar servi la măsurarea campaniilor de reclamă (de exemplu Google Ads sau Meta) și la reclame potrivite pentru tine. Acum nu folosim niciun astfel de serviciu; pornesc doar cu acordul tău.

Detalii: Politica de cookies · Politica de confidențialitate