Sari la conținut
MOTRA
1 / 15
Rulată Profesionist (dealer) Dealer verificat

Jeep Grand Cherokee3.0 Diesel Summit

2016 · 241.257 km · Diesel · Automată

Otopeni, Ilfov

14.999 €

≈ 80.047 lei la cursul BNR de azi (5,3368 lei/€)

Rată de la ~254 €/lună · orientativ

Publicat acum 15 zile · 61 vizualizări

An2016
Kilometraj241.257 km
CombustibilDiesel
CutieAutomată
Putere250 CP
Capacitate2.987 cm³
CaroserieSUV
Tracțiune4x4
Locuri5
logo1.roMOTRA recomandă Site web și branding pentru parcuri auto Site, siglă și identitate vizuală care vând — făcute pentru dealeri. Vezi oferta

Cât ar fi rata pe lună

Rată estimată 254 €/lună Finanțat: € · dobândă 9,9%/an Total plătit: €

Orientativ. Dobândă fixă de 9,9% pe an, fără comisioane și asigurări. Oferta reală o dă banca sau firma de leasing.

Publicitate pe MOTRAMOTRA recomandă Spațiul acesta poate fi al tău Ajunge la cumpărători de mașini din toată țara. Oferte de lansare pentru firme auto. Cere ofertă

Detalii tehnice

Marcă
Jeep
Model
Grand Cherokee
Versiune
3.0 Diesel Summit
An fabricație
2016
Kilometraj
241.257 km
Combustibil
Diesel
Capacitate cilindrică
2.987 cm³
Putere
250 CP
Cutie de viteze
Automată
Tracțiune
4x4
Caroserie
SUV
Culoare
Gri

Istoric și stare

Stare
Rulată
Stare tehnică
Fără avarii declarate
Înmatriculat în România
Nu

Descriere

JEEP GRAND CHEROKEE

***

SUMMIT

***

Motor 3.0 Diesel 250Cp / Euro 6

***

Tractiune Integrala 4x4 Electronic QUADRA DRIVE II

***

Cutie de Viteze Automata

Padele pe Volan pentru Schimbat Vitezele Sport F1

Tapiterie Piele Ventilata cu Racire

Trapa Panoramica din Sticla

Scaune Incalzite Fata

Bancheta Spate Incalzita

Racire in Scaune

Volan Incalzit

Day Light Led-uri

Insertii Lemn la Interior

Suspensie pe Perne

Airmatic - se Ridica / Coboara

Faruri Bi-Xenon Adaptive Smart Beam

Navigatie Mare Color 3D cu Touchscreen Display 8.4 inch

Android Auto

Harti Full Romania si Europa

Telefon Conectare Bluetooth

DVD-uri Ecrane Spate la Tetiere

Mp3 / Mp4

Magazie CD-uri

Mufa USB, iPod, SD Card si Auxiliar

Sistem Audio Harman / Kardon Hi-Fi cu 19 difuzoare si amplificator

Sistem de management al tractiunii Selec-Terrain

Hill Holder – sistem de asistenta la plecarea din rampa

Hill Descent Control – sistem de asistenta la coborarea pantelor

Camera Video pe Marsarier

Portbagaj Electric

Key Less Go - Pornire Masina pe Buton cu Cheia in Buzunar

Key Less Entry - Se deschide pe Amprenta cu Cheia in Buzunar

Senzori de Parcare cu Afisaj Fata / Spate

Pedalier Reglabil

Senzori de Ploaie

Senzori de Presiune Roti

Senzori de Lumini cu Functia AUTO

Schimba Automat Faza Lunga / Faza Scurta

Sistem Avansat de Asistenta la Franare

Volan din Piele si Insertie de Piano Black + Comenzi

Scaune Reglabile Electric cu MEMORII

Volan Reglabil Electric cu Memorie

Oglinzi Pliabile Electric

Oglinzi Electrice Incalzite si Heliomate

Proiectoare de Ceata

Voice Control - Comenzi Vocale

Cruize Control - Pilot Automat cu Functia de Franare

Controlul Dinamic al Stabilitatii DSC

Dublu Climatronic

Geamuri Electrice Fata / Spate

Bordul din Piele Nappa

Plafon Piele Alcantara la Interior

Ceasuri de Bord Digital Plazma

Change Lane

Lane Assist

Blind Spot in Oglinzi

Pre Safe - Avertizare in Caz de Accident

Jante din Aliaj Originale pe 20 Chromate

Oglinda Interior Electrica Anti-Orbire

Pachet Lumini Abientale Interior / Exterior

Coming Home

Follow Home

Computer de Bord

Torpedou cu Racire

Pachet Nichel la Exterior

Grila Fata Nichelata

Bare Plafon Nichel

Geamuri Negre Originale din Fabrica

Carlig Remorca

An Fabricatie 10.2015

***

Buy-Back - Acceptam si masina dvs la schimb ca avans + Diferenta

***

Pentru Mai multe detalii sunati : 0770354782

***

Posibilitate Cumparare in Rate / Credit / Leasing si FARA AVANS

***

Finantare Credit pentru Firme si FARA AVANS

***

Finantare Persoane Fizice si FARA AVANS cu Buletinul si Venituri Declarate ( Salarii , Pensii , Diurne , Drepturi de Autor , PFA )

***

Aprobare On-line in aproximativ 30 Minute
***
Posibilitate de Transport Optional la Domiciliul Clientului

Alte mașini de la Folly Auto

Toate →
Dacia Logan 2021 15

Dacia Logan

2021 · 159.586 km · Benzină · Manuală

8.000 €
Audi A5 2010 15

Audi A5 Coupe Diesel Cutie Automata Piele Navigatie Xenon Led

2010 · 300.000 km · Diesel · Automată

6.500 €
BMW X6 2013 15

BMW X6 M 3.0 Diesel 381Cp

2013 · 300.000 km · Diesel · Automată

13.999 €
Mercedes-Benz Vito 2015 15

Mercedes-Benz Vito

2015 · 300.000 km · Diesel · Automată

17.999 €
Peugeot 508 2021 15

Peugeot 508 TVA DEDUCTIBIL An 2021

2021 · 138.853 km · Diesel · Automată

16.999 €
BMW X5 2014 15

BMW X5 F15 3.0 Diesel 258Cp TVA DEDUCTIBIL

2014 · 219.863 km · Diesel · Automată

17.999 €
BMW Seria 7 2021 15

BMW Seria 7

2021 · 254.346 km · Hibrid · Automată

39.000 €
Nissan Qashqai 2011 15

Nissan Qashqai Tekna 2.0 Diesel Piele Panoramic Navigatie

2011 · 239.087 km · Diesel · Manuală

6.999 €
14.999 € ~254 €/lună

Alegi ce categorii permiți. Le poți schimba oricând.

Fără ele site-ul nu funcționează: sesiunea și contul tău, protecția formularelor, coșul, alegerea aspectului și chiar această alegere despre cookie-uri. Nu se pot opri.

Mereu active

Ținem minte ce cauți și ce anunțuri ai văzut, ca să-ți arătăm pe prima pagină mașini potrivite. Datele stau în browserul tău și, dacă ai cont, în contul tău. Fără acord, prima pagină arată la fel pentru toți.

Ne ajută să numărăm vizitatorii unici: browserul tău ține un număr aleator (motra_vid), fără nume, cont sau IP, ca să nu te numărăm de două ori. Nu folosim servicii de statistici ale altor firme; dacă vom folosi, le trecem în Politica de cookies și pornesc doar cu acordul tău.

Ar servi la măsurarea campaniilor de reclamă (de exemplu Google Ads sau Meta) și la reclame potrivite pentru tine. Acum nu folosim niciun astfel de serviciu; pornesc doar cu acordul tău.

Detalii: Politica de cookies · Politica de confidențialitate